Strona główna | Projekt "AWK - nowe oblicze szkoły jako LOWE" | Wyniki konkursu grantowego dla szkół
 

Loga: z lewej strony Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój; z prawej strony Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny 

Akademia wiedzy koniecznej (awk) - nowe oblicze szkoły
jako lokalnego ośrodka wiedzy i edukacji (lowe)

 

WYNIKI KONKURSU GRANTOWEGO

 


Z przyjemnością informujemy, że zakończono ocenę formalną i merytoryczną wniosków aplikacyjnych złożonych w konkursie grantowym oraz w pierwszym naborze uzupełniającym w ramach projektu „Akademia Wiedzy Koniecznej – nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji”. Wszystkim Wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie projektem i chęć udziału w nim. W I i II turze naboru Grantobiorców otrzymaliśmy po 7 wniosków aplikacyjnych.
Poniżej przedstawiamy listę rankingową zawierającą Laureatów konkursu, których wnioski aplikacyjne otrzymały najwyższą ocenę Komisji Konkursowej i zostały zakwalifikowane do przyznania grantu na uruchomienie i funkcjonowanie LOWE.

 

 

 Wyniki konkursu grantowego

 Laureatom serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę w ramach projektu!

Jednocześnie informujemy, że do konkursu grantowego przystąpiły także dwa organy prowadzące szkoły:

 

1)    Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody, Szkoła Kosmetyki Profesjonalnej MSP (nr wniosku 85/S-02/2017) – wniosek aplikacyjny nie został zakwalifikowany do powierzenia grantu, gdyż nie spełniał kryteriów merytorycznych udziału w projekcie;

 

2)    Powiat Pilski (nr wniosku 94/S-02/2017) – trwa procedura uzupełniania złożonej dokumentacji ze względu na braki formalne.

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty