Strona główna | Projekt "AWK - nowe oblicze szkoły jako LOWE" | Wyniki konkursu grantowego dla szkół
 

Loga: z lewej strony Fundusze Europejskie - Wiedza, Edukacja, Rozwój; z prawej strony Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny 

Akademia wiedzy koniecznej (awk) - nowe oblicze szkoły
jako lokalnego ośrodka wiedzy i edukacji (lowe)

 

WYNIKI KONKURSU GRANTOWEGO

 


Z przyjemnością informujemy, że Komisja Konkursowa zakończyła ocenę formalną i merytoryczną wniosków aplikacyjnych złożonych w konkursie grantowym oraz w naborach uzupełniających w ramach projektu „Akademia Wiedzy Koniecznej – nowe oblicze szkoły jako Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji”. Wszystkim Wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie projektem i chęć udziału w nim.
W sumie w trakcie naboru Grantobiorców otrzymaliśmy 27 wniosków aplikacyjnych.
Poniżej przedstawiamy listę rankingową zawierającą Laureatów konkursu, których wnioski aplikacyjne otrzymały najwyższą ocenę Komisji Konkursowej i zostały zakwalifikowane do przyznania grantu na uruchomienie i funkcjonowanie LOWE. Przedstawiamy także listę rezerwową Wnioskodawców.

 

Lista - nabór - obszar wiejski 

 

Nabór wyniki - obszar miejsko-wiejski 

 

 Nabór - obszar miejski

 

Laureatom serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę w ramach projektu!

 

 Lista rezerwowa


Jednocześnie informujemy, że do konkursu grantowego przystąpiły także następujące organy prowadzące szkoły:
1) Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody, Szkoła Kosmetyki Profesjonalnej MSP (nr wniosku 85/S-02/2017) – wniosek aplikacyjny nie został zakwalifikowany do powierzenia grantu, gdyż nie spełniał kryteriów merytorycznych udziału w projekcie;
2) Powiat Pilski (nr wniosku 94/S-02/2017) – wniosek aplikacyjny nie został zakwalifikowany do powierzenia grantu, gdyż zawierał braki formalne.
3) Urząd Miasta Jelenia Góra (nr wniosku 97/S-02/2017) – wniosek aplikacyjny nie został zakwalifikowany do powierzenia grantu, gdyż zawierał braki formalne.
4) Gmina Miasto Świdnica (nr wniosku 105/S-02/2017) – wniosek aplikacyjny nie został zakwalifikowany do powierzenia grantu, gdyż wskazany we wniosku podmiot nie spełniał kryteriów formalnych udziału w projekcie.
5) Stowarzyszenie Edukacyjne Chrześcijan ARKA (nr wniosku 88/S-02/2017) – Wnioskodawca zrezygnował z udziału w projekcie.

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty